Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

Ciekawe ,że nikt wcześniej nie zwrócił na to uwagi ,że Gene Hackman od pięciu lat nie wystąpił w żadnym filmie.Ostatnim w jakim zagrał był "Welcome to Mooseport" z 2004 roku.Wie ktoś jaka była temu przyczyna?Nie pamiętam żadnych informacji w prasie na ten temat?może nie zauważyłem?jeśli ktoś wie niech napisze..jestem ciekaw;)

No i trzeba dodać, że w "Mooseport" wydawał się w doskonałej formie.
Tak, mnie też to od jakiegoś czasu męczy.

Mr_Frost

Słyszałeś kiedyś taką plotkę, jakoby Gienek miał mieć poważne problemy zdrowotne. On sam natomiast to zdementował i stwierdził, że po prostu aktualnie nie dostaje interesujących go propozycji, a w te wszystkie komercyjne papki - w których ostatnio grywał - już więcej, na starość, nie chce się ładować...

użytkownik usunięty
Jimmy

Zobacz kiedy ze sceny zszedł Cary Grant.

Morda, psie!

użytkownik usunięty
Jimmy

Jimmy hormony buzują? Ty głupiutki nastolatku w szkole Cię biją to się wyżywasz na innych przez internet? :)

W przeciwieństwie do ciebie nastolatkiem już dawno nie jestem. Po prostu z rozkoszą tłamszę i wdeptuje w glebę takie coś jak ty.

Hmmm, w sumie to osobiście nic do ciebie nie mam, ale wkurwiasz mnie niekiedy swoją gadką, zarozumialstwem i sposobem bycia...

użytkownik usunięty

ja wiem ,że dokuczają ci gadką o hormonach ,rodzice ,nauczyciele etc. też tak miałem ,ale na forach się nie wyżywałem..

apropos miłego dnia w szkole bo łikent sie skończył..

Do kogo ten text, waść?

Jimmy

Do Eliasa prawdopodobnie, ale się biedny Order zakręcił i brzmi - jakby był sugestią do ciebie;]

Elias/Burbon - jeden tępy chuj

użytkownik usunięty
Il_cattivo

Powiedział ill_cattio osoba, która nie zna pojęcia argument. Wracaj do swoich recenzji 'marionetek'. Jesteś po prostu żałosny, dziwię się, że Cię dawno już nie zbanowali iż pokazałeś, że jesteś snobem i trolem setki razy dzieciaku.

użytkownik usunięty

a co to za jeden ten ill cattio???

użytkownik usunięty

"Powiedział ill_cattio osoba, która nie zna pojęcia argument. "
:)

Il_cattivo

skoro tak twierdzisz,to zapraszam do dokończenia rozmowy http://www.filmweb.pl/topic/1116706/Kolejny+genialny+obraz.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones