Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

Hackman to obok Newmana mój ulubiony aktor. Uwielbiam go w każdej roli.Nie mogę przeżyc tego, że już juz zakończył swoją aktorska karierę i nie zagral nic od 2004 roku. Okropnie mi go brakuje. Mógłby chociaz gościnnie gdzieś zagrać jakiś malutki epizodzik. To dla kina wielka strata , że przerzucił sie na pisarstwo.

kinomanka_1

dodaje się do pytania kolegi, czy ktoś wie dlaczego przestał grać? zdrowie?

Porter_5

Z tego co czytałam, po prostu nie chce grać tylko dziadków, woli sobie odpoczywac i pisać książki. Szkoda :(

kinomanka_1

eh wieellka szkoda.. ten jego pysk i oczy zawsze przyciagaly mnie do szklanego ekranu

kinomanka_1

Po prostu zakończył karierę, żeby nie pakować się w tego typu produkcje w których występuje obecnie np. Robert De Niro. Propozycji zagrania w filmach, w których mógłby się wykazać swoim talentem raczej by już nie dostał (podobny los spotyka też właśnie De Niro, jak i Justina Hoffmana czy Ala Pacino, ale oni jeszcze grają).

Midnite

Niechby grał w czymkolwiek byle się pokazał. Gene uratuje nawet słaby film. Zresztą ma w swojej karierze kiepskie filmy , ale nigdy kiepskie role.

kinomanka_1

Cos w tym jest.

kinomanka_1

moze juz ma dosyc? facet ma juz prawie 82lata na karku

bojan89

W sumie racja - czas najwyższy odpocząć, chociaż są przecież aktorzy o wiele starsi, a jeszcze aktywni zawodowo. Ale Gienek już pewnie nie wróci - pozostaje nam cieszyć się tym co zagrał i zyczyć mu spokojnej emerytury.

kinomanka_1

wybitny aktor bez skazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones