PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31507}

Skok

Heist
6,5 6 595
ocen
6,5 10 1 6595
Skok
powrót do forum filmu Skok

Muszę przyznać, że ten film ma coś w sobie, coś co nie pozwala nam odejść od ekranu. Oglądamy dalej, bo chcemy się dowiedzieć jak to wszystko się skończy. Ale zanim się skończy trzeba się trochę potrudzić i bez chwili wytchnienia śledzić wszystko co dzieje się na ekranie. Oglądamy i wydaje nam się, ze wiemy co stanie się za chwilę ale nie to nie jest tak jak nam się wydaje, bo to jest film Mameta, samego Davida Mameta :)
Gene Hackman w roli złodzieja jest tutaj niezrównany, dobrze
wypadła również Rebecca Pidgeon w roli jego żony, no i Delroy Lindo jako najlepszy przyjaciel naszego bohatera.

użytkownik usunięty
gonia

złoto, ale głupców
Masz rację. Ja też muszę przyznać, że ten film ma w sobie coś, co karze nam czekać do jego zakończenia. Ale napewno nie jest to zainteresowanie filmem. Przecież to totalny kicz... :( Ja tylko dlatego nie usnąłem, bo miałem nadzieję, że jednak cos się ciekawego wydarzy... Zawiodłem się. Fakt, Wielki Memet, David Memet zadeklarował, że to jego ostatni film tego typu, i bardzo dobrze, zaczął wypadać z branży i Skok zupełnie mu nie wyszedł.

ocenił(a) film na 1

Ja jakoś tego " czegoś" nie dostrzegłem i po godzinie seans zakończyłem. Jakoś nie mogłem dotrwać do końca. Nuda totalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones