PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10803}

Sezon rezerwowych

The Replacements
6,9 12 294
oceny
6,9 10 1 12294
Sezon rezerwowych
powrót do forum filmu Sezon rezerwowych

mam prośbę czy mógłby mi ktoś podać pare(a jakby się dało to wszystkie Mr. Green ) filmów nawiązujących do football"u amerykańskiego tak od 1990 roku ??

Ishe

Wszystkich Ci nie podam bo nie znam:) Pierwszy tytuł, który przyszedł mi do głowy to jeden z najlepszych filmów jakie w ogóle kiedykolwiek widziałem - ,,Tytani'' - oczywiście o futbolu amerykańskim :) Gorąco polecam !

Ishe

polecam komedie Longest Yard (wykiwac klawisza)z Adamem Sandlerem i Burtem Reynoldsem

Ishe

Tytani
Gang z boiska
Polecam dwa swietne filmy.

ocenił(a) film na 8
Ishe

To ja się jeszcze dorzucę :) Męski sport (We are Marshall)

ocenił(a) film na 10
darecky1

Światła stadionów;p

ocenił(a) film na 5
dadan1919

meska gra












ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Z tymi filmami to jest jeden problem - fajnie się je ogląda, ale za cholerę nie wiem co się dzieje, jak jest jakiś mecz. Po prostu nie kumam zasad. Wiem, że tak pewnie nie jest, ale dla mnie to wygląda, jakby kilkunastu mięśniaków wychodziło na boisko by sobie połamać ręce i nogi.

ocenił(a) film na 8
Gladiatorek

Tak naprawdę to nie jest tak trudno zrozumieć zasad tej gry, wystarczy obejrzeć pare meczyków i podstawy zrozumiesz (ja co prawda też ich fdo konca nie rozumiem). Futbol amerykanski to tak jakby gra turowa ktora polega na przejsciu za kolejną liczbe wyznaczonych jardów posiadajac na to 4 próby (jesli nie uda sie to przeciwnik zyskuje pilke).W filmie to wszystko jest szybko przedstawione dlatego trudno polapac sie ;)
P.S.
Jesli cos zle napisalem badz niewystarczajaco opisalem to prosze mnie poprawic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones