PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9253}

Rozmowa

The Conversation
7,4 22 679
ocen
7,4 10 1 22679
8,0 27
ocen krytyków
Rozmowa
powrót do forum filmu Rozmowa

Podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Zna ktoś może podobne filmy??W podobnym klimacie

AdikWajb

Dobrym odpowiednikiem "Rozmowy", choć nie w tak gatunkowym i autorskim sensie jest "Życie na podsłuchu" reż. Florian Henckel von Donnersmarck

AdikWajb

sugerowałabym "trzy dni kondora" - bo to podobne połączenie atmosfery, spokoju na ekranie, stonowania, z historią bohatera (i tu, i tu szpiega), który trafia na ślad jakiejś afery, którą próbuje rozwiązać - samotnie, bo nie może nikomu ufać. właściwie jak przeczytałam o "rozmowie", to chciałam ją zobaczyć właśnie dlatego, że skojarzyła mi z "trzema dniami...", które widziałam wcześniej i które bardzo je lubię. zresztą to filmy różniące się datą premiery zaledwie o rok! powstawały więc mniej więcej w tym samym czasie, może nawet Sidney Pollack inspirował się Coppolą?
na pewno takich filmów było w latach 70. więcej (ach, ten klimat!), więc przyłączam się również do prośby o rekomendacje:)

ocenił(a) film na 8
AdikWajb

Jest taki film z Willem Smithem ale za cholere nie moge sobie przypomnieć tytułu, który jak tylko go zobaczyłam to bardzo mi "Rozmowe" przypominał, także dlatego, ze Gin Huckman partnerował Smithowi.

DurgaRE

Chodzi Ci chyba o film "Wróg publiczny".

ocenił(a) film na 8
cameleoH2O

"TAŚMY PRAWDY" Sidneya Lumeta,
"Syndykat Zbrodni" Alana J. Pakuli,
"WYBUCH" Briana De Palmy,
"Powiększenie" Michalengelo Antonioniego.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

no i ten nejalepszy (jak mogłem zapomnieć) - "WSZYSCY LUDZIE PREZYDENTA" Alana Pakuli
Jego "KLUTE" też trzeba znać!

ocenił(a) film na 8
AdikWajb

Lokator

ocenił(a) film na 9
AdikWajb

Francuski film "Nie ma dymu bez ognia" o ile mnie pamięć nie myli (a oglądałem go ponad 30 lat temu) był w podobnym klimacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones